top of page
Фізична охорона

 

Здійснюємо охорону об'єктів будь-якої складності. Маємо досвід охорони супермаркетів, офісних приміщень, житлових комплексів, будівельних майданчиків, промислових підприємств тощо. Надаємо послуги з особистої охорони та супроводження вантажів. Співробітники охорони несуть службу у форменому одязі, мають службову документацію та засоби захисту, передбачені чинним законодавством України.

Технічний захист

 

З метою забезпечення комплексної безпеки об'єктів охорони спеціалісти підприємства допоможуть ефективно підібрати, спроектувати, встановити та обслуговувати технічні засоби безпеки: системи відеоспостереження, системи контроля доступу, охоронну та пожежну сигналізації.

Інформаційна безпека

 

Захист інформації від витоку акустичними та віброакустичним каналами, обстеження приміщень, автомобілів за допомогою професійного обладнення з метою виявлення пристроїв для негласного отримання інформації ("жучків", прихованих відеокамер, GPS-трекерів). Пошук активів підприємств, в тому числі із застосуванням дронів. Всебічний аналіз та вивчення конкурентів, а також кандидатів на працевлаштування.

Адвокатський захист та юридичне супроводження

 

Надаємо юридичні послуги у будь–яких галузях права, де необхідна допомога. Ми - команда професійних юристів  та досвідчених адвокатів допоможемо досягти необхідного результату й впевненості у своїй правовій позиції. Успішний досвід роботи у різних галузях права дозволяє нашим фахівцям швидко, ефективно та в комплексі вирішувати найрізноманітніші завдання. Основними принципами нашої роботи є індивідуальний підхід, конфіденційність відносин, гнучкість рішень та доступні ціни.

bottom of page